NPBJ

Oficjalne Forum Gildi Nie Pullaj Bo Jem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

WITAMY Tylko rejestrując się otrzymujesz pełny dostęp do forum.

#1 2011-05-22 16:10:45

Drutas

Initiate

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 6
Punktów :   

Drutas

I. Informacje o postaci:
1. Podaj nick postaci. - Drutas
2. Podaj klasę oraz pierwszą i drugą specjalizację. - Druid. Resto oraz Balance.
3. Liczba altów. * Oj.. no dużo.. hmm.. mam z 5 postaci, z czego tylko Trzema aktywnie gram (Ten druid i expie 2 klasy, Huntera i Maga).
4. Podaj Total Played Time. - 4 Dni, 7h i ciągle rośnie !
5. Podaj swoje Profesje. - LW & Skinning (nie dokończone)

II. Informacje dodatkowe:
1. Jakie były twoje poprzednie gildie? - Na Tym serverze nie miałem
2. Z jakich przyczyn je opuściłeś/aś? ....................
3. Dlaczego chcesz dołączyć do Nie Pullaj Bo Jem? - Ponieważ, zauważyłem, że jesteście lepsi od Horyzontu Zdarzeń ( z samego chatu itd...) w dodatku w Gildii są moi kumple (nie podam nicków).
4. Jakie jest twoje doświadczanie w raidowaniu? - Na poprzednim serverze codziennie robiliśmy od Nexus'a, po Ulduar (ICC było niestety nieczynne, tak samo jak ToC).
5. Wymaga jest znajomość taktyk instancji wotlk, czy posiadasz takową znajomość? - Prócz ToC'a i ICC (trzeba się nauczyć)
6. Wklej Screena ze swoimi talentami, dps na raidzie i statami (zakładka Character). - http://img594.imageshack.us/g/wowscrnsh … 11325.jpg/
7. Jakich addonów używasz do raidowania? - Heal Bot. Skupiam się głównie na PvP, ale potrzebne są mi itemy typu Staff, czy Finger, dlatego postanowiłem do was dojść.
8. Opisz rotacje jakiej używasz na raidach. - Reju, LifeBloomy i co 7 sekund Life Growht (czy jakoś tak ^^). W razie potrzeby SwiftMed, kiedy będzie ciężko to Nourish.. do Tego mogę dodać Tranquility, ale nie musowo.
9. Gildia wymaga posiadania TS 3, czy posiadasz ten komunikator? Posiadam
10. Czy posiadasz mikrofon? Zepsuty. Nie będzie, dopuki nie kupię. (4 lata użytku no i wszystko się niszczy).


Drutas -> Druid, 80 lvl, Głównie PvP. Areny 3v3 i 2v2 zajęte !!!
Rburneika -> Hunter, 80 lvl, PvP i PvE. Areny 2v2 Zajęte !!!

Offline

 

#2 2011-05-22 16:56:12

Anturil

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Drutas

Ja jestem na tak (dudu resto zawsze się przyda a czy ogarniasz to tylko na raidzie się sprawdzi), pomimo tego że masz zaległości z taktykami ale to wszystko jest do ogarnięcia. Co do rotacji to chyba dobra, ale nie mnie to oceniać bo nie grałem druidem także poczekaj na wypowiedź kogoś bardziej kompetentnego.

Offline

 

#3 2011-05-22 19:09:10

Mmkk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Drutas

przydało był się jeszcze screen z twoimi buildami i jeśli nie będzie w nich błędów lub będą minimalne jestem jak najbardziej na tak


Officer Nie Pullaj Bo Jem
Mmkk Paladin Retri
Drucio Druid Resto/Bala
http://imagebox.pl/out.php/i130808_palaidn.jpg

Offline

 

#4 2011-05-22 19:19:27

kaf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Drutas

Anturil napisał:

Ja jestem na tak (dudu resto zawsze się przyda ...).

Jak się ma przydać skoro sam napisał, że gra pvp. Do nas chce dojść, bo w hz nigdy dobrej broni nie wydropi. Może jakieś screeny z talentami, dps'em/healing'iem na raidze, jeśli grasz pvp (ale widzę po itemach ze bardziej bg a nie areny) to wrzuć screena z killami i arena ratingiem. O nieznajomości taktyk na ToC'a i IcC już nie mówię, z czym do czego, to gildia pve.

Offline

 

#5 2011-05-22 19:51:23

Drutas

Initiate

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Drutas

Są rangi takie jak "PvP Master" i "Arena Master"... Już tutaj wysyłam scrn. do Talentów i Ratem.

(Moonkinem jeszcze nie gram pvp - za mało itemów. Co do tego że "Bardziej Bg, a nie areny" -> mam... za dużo by gadać.. lepiej, jakby jedna osoba obejrzała moją zbroję.. wiem że mam wrathfulowe dodatki, rele klata,head itd.. Jedyne, czego nie mam PvP to : Rękawice,Staff,Finger.)

Link : http://img19.imageshack.us/g/wowscrnsho … 94048.jpg/

Ps. Build dla Moonkina jest zrobiony pod 2v2, a Drzewka do 3v3.. niestety nadal gram tylko Drzewkiem w dwóch teamach..


Drutas -> Druid, 80 lvl, Głównie PvP. Areny 3v3 i 2v2 zajęte !!!
Rburneika -> Hunter, 80 lvl, PvP i PvE. Areny 2v2 Zajęte !!!

Offline

 

#6 2011-05-23 00:43:58

kaf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Drutas

Obydwa drzewka talentów w miarę dobre, masz mało killi czyli świeża postać choć 1400 ratu jest. Gear pvp dobry, ale jeśli coś byś chciał zgarnąć z raidów musisz się zapoznać z taktykami. Jeszcze takie pytanie: Arena 2v2 healer+dps, nie możesz już rzucać cyklonu na healera z przeciwnego teamu, co robisz aby nie uleczył swojego partnera? Podaj 2 sposoby.

Offline

 

#7 2011-05-23 19:34:40

Drutas

Initiate

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Drutas

No jeden to "War Stomp" -> Kopyto.. Stun chyba na 3 sec.. ale to musiałbym do niego podejść i walnąć to (Instant u Taurenów)

A drugi to Typhoon (Ale to na Moonkinie...)

A jeżeli chodzi o drzewko.. to hmm... Oprócz Cyca i War Stomp'a to chyba nic, jako drzewko nie mam...

Nie kojarzę..


Drutas -> Druid, 80 lvl, Głównie PvP. Areny 3v3 i 2v2 zajęte !!!
Rburneika -> Hunter, 80 lvl, PvP i PvE. Areny 2v2 Zajęte !!!

Offline

 

#8 2011-05-23 21:05:07

Rrrawr

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Drutas

Rzuc Cyclone'a na Dpsa. Wtedy bedzie immune na wszystko ( Nawet Heale )

Offline

 

#9 2011-05-23 21:19:13

Drutas

Initiate

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Drutas

ale Kaf napisał że..... aa.. Na Healera nie mogę.. no chyba że.. Myślałem, że ogółem nie mogę rzucać Cyca.


Drutas -> Druid, 80 lvl, Głównie PvP. Areny 3v3 i 2v2 zajęte !!!
Rburneika -> Hunter, 80 lvl, PvP i PvE. Areny 2v2 Zajęte !!!

Offline

 

#10 2011-05-24 16:47:55

kaf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Drutas

War Stomp nie jest instantem bo castuje się go 0.5 sec, można też użyć Bash w bear form, no i Cyclone na dps'ie tak jak Rrawr napisał. Widzę że w miarę ogarniasz z reszta wszystko wyjdzie podczas gry.

Przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildia1.pun.pl www.busforum.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.studencipsw.pun.pl www.ptcg.pun.pl